ایران- تهران- بزرگراه آزادگان
09121084013 – 09353957955
www.boxwood.ir

خرید و فروش و ساخت پالت چوبی| پالت چوبی نو و دست دوم

تولید جعبه چوبی و باکس چوبی و انواع پالت چوبی با کیفیت

خرید و فروش و ساخت پالت چوبی| پالت چوبی نو و دست دوم

ساخت پالت چوبی

ساخت پالت چوبی

پالت‌ های چوبی سکو های کوچکی هستند که به منظور نگه داری مواد و کالا ها در انبار و یا در حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این که جنس پالت چوبی از چه نوع چوبی است، در مواردی حائز اهمیت است که وزن قرار گرفته بر روی هر پالت افزایش پیدا کند. پالت های چوبی را می توان از انواع مختلف چوب ها تهیه کرد، اما غالبا بستگی به این دارد که در کدام کشور تولید می شوند. تولیدکنندگان پالت از چوب درختانی استفاده می کنند که سرعت رشد شان بیشتر است و به طور مداوم در دسترس هستند. از سوی دیگر، درختانی با چوب نرم سریع تر رشد می کنند، بنابراین از عرضه قابل توجهی برخوردار می باشند. رایج ترین و معمول ترین انواع چوب مورد استفاده در ساخت پالت ها، چوب کاج و بلوط است که به ترتیب چوب نرم و چوب سخت است.

استفاده از پالت چوبی

پالت چوبی موارد مصرف متعددی دارد. با توجه به تنوع انواع پالت های چوبی هر شرکت از مدلی که بیشترین کاربرد را برای مصارف او دارد، استفاده می ‌کند. هم برای حمل‌ و نقل مواد و تجهیزات و هم برای ذخیره کردن مواد در انبار، از پالت استفاده می شود. استفاده از پالت ‌های چوبی در انبارداری می ‌تواند نظم بیشتری به انبار بدهد و روند انبارداری را ساده تر کند.

پالت چوبی دست دوم

پالت های چوبی ساختاری ساده داشته و در صورت بروز هر گونه مشکل یا شکستگی، به آسانی می ‌توان آن را تعمیر و مجدداً مورد استفاده قرار داد؛ از این رو خرید پالت چوبی دست دوم نیز می ‌تواند به صرفه و اقتصادی و هم چنین کاربردی باشد چرا که پالت های چوبی پیچیدگی ندارند و بنابراین به شکلی خراب نمی ‌شوند که نتوان آن ها را تعمیر و دوباره استفاده کرد. برای این که بدانیم چه جنس پالت چوبی را خریداری کنیم، باید جنس مواد و تجهیزاتی که بر روی آن قرار می ‌گیرند را در نظر بگیریم و هم چنین نوع انبار، سطح انبار، نحوه انتقال، کاربرد ماشین آلات برای انتقال نیز مؤثر می باشند. بنابراین قبل از خرید پالت چوبی باید ابتدا احتیاجات خود را شناسایی کرده و سپس طبق نیازتان اقدام به خرید پالت کنید. به عنوان مثال باید مشخص کنید مقصود شما از خرید پالت چوبی کدام یک از فاکتور های حمل ‌و نقل، تحمل وزن، مقاومت بالای پالت یا چه چیز دیگری هست که می‌ توانید متناسب با این عوامل متفاوت، نسبت به خرید پالت چوبی اقدام کنید. هم چنین خوب است بدانید که این عوامل در قیمت پالت چوبی تاثیر خواهد داشت، بنابراین حتما در گام اول نیاز سنجی کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

جعبه سازی صبا در زمینه ساخت انواع پالت چوبی، خرید و فروش پالت دست دوم، جعبه چوبی بزرگ، جعبه چوبی صادراتی، جعبه چوبی صنعتی، جعبه چوبی پالت دار، جعبه های چوبی سفارشی، انواع پالت چوبی نظیر پالت چوبی تک شاخه، پالت چوبی دو شاخه ، پالت چوبی بلاک، پالت یورو، پالت چوبی بشکه ای و… آماده همکاری با شرکت های صادرات و واردات کالا و حمل و نقل جاده ای و شرکت های دکوراسیون داخلی می باشد.

تلفن تماس جهت سفارش    09121084013       واتساپ      09353957955

مدیریت شرکت آقای قلی زاده

انواع پالت چوبی

پالت چوبی با چوب روسی

نکات تکمیلی برای خرید و فروش پالت های چوبی توجه به:

-اندازه پالت چوبی

-میزان بار قابل حمل پالت

-ارتفاع انبار و متراژ آن

-نوع پالت چوبی

-نوع کاربری

در نهایت با در نظر گرفتن این فاکتور های اساسی، می ‌توانید خرید و فروشی متناسب با نیاز خود داشته باشید. هم چنین هر یک از این موارد می تواند در قیمت پالت چوبی تاثیرگذار باشد؛ بنابراین ابتدا اطلاعات خود را نسبت به پالت مورد نظر در نظر بگیرید و سپس  با کمک و مشاوره با متخصصین شرکت جعبه سازی صبا اقدام به خرید کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image