ایران- تهران- بزرگراه آزادگان
09121084013 – 09353957955
www.boxwood.ir

انواع پالت چوبی|خرید فروش انواع پالت چوبی|پالت صبا

تولید جعبه چوبی و باکس چوبی و انواع پالت چوبی با کیفیت

انواع پالت چوبی|خرید فروش انواع پالت چوبی|پالت صبا

پالت چوبی کالایی ساخته شده از تخته های چوبی متصل به هم بوده که برای بسته بندی و جا به جایی انواع کالا ها استفاده می‌ شود. این روز ها به علت مجهز بودن کارخانه های تولیدی به لیفتراک و بسته بندی کالا ها و برای حمل و نقل آسان بار در انبار ها، وجود پالت چوبی جز ضرورت ها شده است. پالت ها سطحی صاف و تخت داشته و به دلیل مقاومت بسیار بالایی که از خود نشان می دهند، به آسانی می توانند وزن اجسام سنگین و نیمه سنگین را تحمل کنند.

جهت مشاوره رایگان و خرید پالت چوبی با بهترین قیمت با شرکت پالت و جعبه صبا تماس حاصل فرمایید

تلفن: ۰۹۱۲۱۰۸۴۰۱۳

اگر سری به مراکز خرید و فروش پالت زده باشید یا در مکان‌ های متفاوت، مدل ‌های آن ‌ها را دیده باشید، متوجه شده‌ اید که طرح‌ ها و اندازه‌ های گوناگونی از آن‌ ها در بازار وجود دارد. در حقیقت استاندار مشخصی از نظر ابعاد برای مقایسه پالت چوبی وجود ندارد.

کاربرد انواع پالت چوبی

از پالت ‌های چوبی برای نگه داری کالا ها و مواد گوناگون در کار هایی همچون انبارداری یا در صنعت حمل‌ و نقل استفاده می ‌شود. هم چنین به دلیل کاربرد های متنوعی که دارد، در صنایع مختلف بسیار اهمیت دارد؛ از این‌ جهت که وزن قرار گرفته بر روی هر پالت، تاثیر بسیار زیادی بر جنس خواهد داشت. برای این که بدانیم چه مدل جنس پالت چوبی مورد نیاز ما هست، باید ابتدا بدانیم که قرار است تجهیزات و موادی که بر روی پالت می‌ خواهیم قرار دهیم، از چه نوع جنسی هستند. هم چنین سطح انبار، نوع انبار، کاربرد ماشین آلات برای انتقال، نحوه انتقال و… جز فاکتور های اثر گذار هستند که بر جنس پالت چوبی تاثیر خواهد داشت. پالت های چوبی زیر به عنوان انواع پالت چوبی محبوبیت بسیاری دارند.

ساخت پالت چوبی

-پالت های یک رو یا دو رو: چنان چه تنها از یک طرف پالت‌ چوبی بتوانیم استفاده کنیم، پالت یک رو می باشد و اگر دو طرف آن قابل استفاده باشد، پالت دو رو است؛ بنابراین بر اساس نیاز خود باید نوعی از پالت را در نظر بگیرید که بیشترین کاربرد را برای شما به همراه خواهد داشت.

-پالت های دو طرفه یا چهار طرفه: اگر به کناره‌ های پالت‌ چوبی دقت کرده باشید متوجه تفاوت آن‌ ها شده‌ اید. پالت‌ های دو طرفه تنها دو طرف قابل حمل توسط ماشین ‌های گوناگون همچون لیفتراک دارند اما پالت های چهارطرفه‌ به گونه ‌ای طراحی شده‌ اند که چهار طرف شان توسط ماشین‌ ها قابل حمل می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image