ایران- تهران- بزرگراه آزادگان
09121084013 – 09353957955
www.boxwood.ir

باکس چوبی صادراتی| ساخت جعبه چوبی برای بارهای خاص و سنگین

تولید جعبه چوبی و باکس چوبی و انواع پالت چوبی با کیفیت

باکس چوبی صادراتی| ساخت جعبه چوبی برای بارهای خاص و سنگین

باکس چوبی صادراتی

جعبه و باکس های چوبی از مفیدترین ابزار برای صادرات کالاهای مختلف می باشند. جعبه های چوبی و بسته بندی محصولات صادراتی در قالب های چوبی به حفظ و نگهداری محصولات و سلامت حمل و نقل کالا کمک بسزایی می کند. یکی از دقدقه های مهم شرکت های صادرات و واردات کالا نحوه انتقال محصولاتشان از زمان خروج از امبار تا تحویل به خریدار می باشد و سالانه میزان زیادی از سرمایه شرکت ها به علت آسیب محصول حین جا به جایی از بین می رود. استفاده از باکس های چوبی بزرگ یک راه ایمن در حفظ سلامت محصولات تا رسیدن به دست مصرف کننده می باشد.

جعبه سازی صبا-ساخت جعبه چوبی صادراتی حمل بار

جعبه سازی صبا با مدیریت آقای قلی زاده با سابقه بالغ بر 30 سال در حیطه ساخت پالت و جعبه های چوبی بزرگ جهت حمل و نقل کالا های صنعتی و سنگین، با استفاده از متریال با کیفیت و محکم فعالیت می نماید. سلامت و استحکام جعبه های چوبی در زمان حمل محصول از نکاتیست که شرکت جعبه سازی صبا را از دیگر همکاران خود متمایز می سازد. ساخت دقیق و با کیفیت باکس چوبی و پالت های چوبی با ابعاد سفارشی و بسته به میزان وزن بار مورد نظر مشتریان. تحویل سفارش در زمان مناسب و با کمترین هزینه از خصوصیات شرکت جعبه سازی صبا می باشد.

جعبه چوبی صادراتی

جعبه چوبی صادراتی

 

جعبه سازی صبا در ساخت پالت چوبی، جعبه چوبی بزرگ، جعبه چوبی صادراتی، جعبه چوبی صنعتی، جعبه چوبی پالت دار، جعبه های چوبی سفارشی،جعبه چوبی مهمات، انواع پالت چوبی نظیر پالت چوبی تک شاخه، پالت چوبی دو شاخه ، پالت چوبی بلاک، پالت یورو، پالت چوبی بشکه ای و… آماده همکاری با شرکت های صادرات و واردات کالا و حمل و نقل جاده ای می باشد.

تلفن های تماس جهت سفارش         09121084013       واتساپ      09353957955

مدیریت شرکت آقای قلی زاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image