ایران- تهران- بزرگراه آزادگان
09121084013 – 09353957955
www.boxwood.ir

خرید و فروش انواع چوب| ساخت جعبه و پالت| جعبه سازی صبا

تولید جعبه چوبی و باکس چوبی و انواع پالت چوبی با کیفیت

خرید و فروش انواع چوب| ساخت جعبه و پالت| جعبه سازی صبا

خرید و فروش چوب

خرید و فروش انواع چوب

چوب کاربرد زیادی در صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی دارد و کیفیت ساخت آن برای سازندگان ساختمان خیلی زیاد اهمیت دارد، به همین علت خرید و فروش چوب و قیمت چوب مناسب برای به کار گیری در صنعت ساختمان سازی و یا دیگر صنایع از اهمیت بسیاری برخوردار است که مصرف رو به افزایشی اخیرا داشته است. خرید و فروش چوب بخشی جدا ناپذیر از فعالیت های فعالین صنعت چوب می باشد. اطلاع از قیمت انواع چوب موجود در بازار ایران از آن جهت حائز اهمیت است که نوسان قیمت ها به خصوص در این شرایط کنونی تاثیر به سزایی در هزینه های تمام شده و هزینه نهایی محصولات چوبی ساخته شده دارد. چوب های متفاوتی در بازار ایران وجود دارد که به طور کلی این چوب ها به دو دسته چوب های داخلی و چوب های وارداتی تقسیم می شوند. چوب های وارداتی به علت وابسته بودن به نرخ ارز، معمولا نوسانات قیمتی شدیدی را در بازار تجربه می کنند و همین مسئله کار را برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان این نوع از چوب ها سخت می کند.

انواع چوب برای خرید

بعضی از انواع چوب ها موارد مصرف بیشتری در صنعت دارند و به طور گسترده در بازار موجود می باشند. از جمله چوب های پر استفاده در صنایع چوب می توان به چوب نراد، گردو، راش، بلوط، ون و… اشاره کرد. اما بعضی دیگر از گونه های چوبی که دارای کاربردهای خاص و منحصر به فرد می باشند، به طور معمول به راحتی در همه شهرها برای خرید پیدا نمی شود. عوامل متفاوتی همانند میزان خشک بودن و رطوبت چوب، کیفیت چوب و عدم وجود معایبی مثل ترک ها، شکاف ها و گره ها در چوب و هم چنین وارداتی یا داخلی بودن چوب و در نهایت میزان فراوانی و در دسترس بودن آن چوب بر قیمت نهایی آن اثرگذار است.

جعبه سازی صبا در زمینه خرید و فروش انواع چوب ایرانی و وارداتی با قیمت مناسب، همچنین ساخت پالت چوبی، جعبه چوبی بزرگ، جعبه چوبی صادراتی، جعبه چوبی صنعتی، جعبه چوبی پالت دار، جعبه های چوبی سفارشی، انواع پالت چوبی نظیر پالت چوبی تک شاخه، پالت چوبی دو شاخه ، پالت چوبی بلاک، پالت یورو، پالت چوبی بشکه ای و… آماده همکاری با شرکت های صادرات و واردات کالا و حمل و نقل جاده ای می باشد.

تلفن تماس جهت سفارش    09121084013       واتساپ      09353957955

مدیریت شرکت آقای قلی زاده

نکات مهم در خرید چوب

یکی از نکات با اهمیت در خرید چوب، دقت و توجه به خشک بودن چوب و مقدار درصد رطوبت موجود درون چوب می باشد. اگر چوب هایی که خریداری می کنید مرطوب باشند و اصطلاحا چوب خشک نباشد، برای انجام فعالیت های خود دچار مشکلات گسترده ای به هنگام استفاده از آن خواهید شد؛ هم چنین در این صورت مجبورید کلی وقت و هزینه صرف خشک کردن چوب کنید که جز هزینه های پنهان شما هنگام خرید چوب خواهد بود. برای خرید و فروش چوب ابتدا باید به این مسئله توجه کنید که چه مقداری از چوب نیاز دارید. اگر مقدار چوب مصرفی مورد نیازتان بالا نیست و فقط برای کار های شخصی و علاقمندی های خود به مقدار کمی چوب نیاز دارید، می توانید از نجاری های اطراف محل زندگی تان، چوب مورد نیاز خود را سفارش دهید تا برای شما از الوارهایی که دارند جدا کنند و برش بزنند. اما اگر به طور جدی در حال فعالیت در صنعت چوب هستید و به میزان قابل توجه ای چوب برای ساخت محصولات چوبی نیاز دارید، می توانید از طریق شرکت جعبه سازی صبا خرید چوب را به صورت الواری یا متر مکعبی انجام دهید.

فروش چوب خام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image