ایران- تهران- بزرگراه آزادگان
09121084013 – 09353957955
www.boxwood.ir

ساخت جعبه صنعتی| ساخت جعبه چوبی| صندوق چوبی یا کریت

تولید جعبه چوبی و باکس چوبی و انواع پالت چوبی با کیفیت

ساخت جعبه صنعتی| ساخت جعبه چوبی| صندوق چوبی یا کریت

ساخت جعبه صنعتی

جعبه سازی واحدی از صنایع تولیدی بوده که در آن معمولا با دستگاه‌ ها، ماشین آلات مخصوص و ابزار و مواد گوناگون انواع جعبه ها چوبی ، مقوایی و… به منظور بسته بندی کالا های گوناگون را طراحی و تولید می کنند. جعبه سازی واحدی از خطوط تولیدی یک کارخانه می باشد که با دستگاه ها و روش های خاص، جعبه ها و لوازم بسته بندی کالا های مختلف را در ابعاد، سایز، جنس و کیفیت های متنوع طراحی و تولید می کند. در واقع جعبه سازی بر حسب احتیاج صنایع تولیدی می تواند با انواع چوب و مواد اولیه انجام پذیرد و صنایع می توانند از انواع جعبه های آماده در بسته بندی کالا های خود استفاده کنند؛ اما به طور کلی آنچه مورد توجه است، بسته بندی کالا ها در جعبه های محکم و مقاوم می باشد، به طوری که کالا در هنگام جا به جایی در برابر صدمات فیزیکی و عوامل محیطی حفظ شود.

جعبه سازی صبا در ساخت پالت چوبی، جعبه چوبی بزرگ، جعبه چوبی صادراتی، جعبه چوبی صنعتی، جعبه چوبی پالت دار، جعبه های چوبی سفارشی،جعبه چوبی مهمات، انواع پالت چوبی نظیر پالت چوبی تک شاخه، پالت چوبی دو شاخه ، پالت چوبی بلاک، پالت یورو، پالت چوبی بشکه ای و… آماده همکاری با شرکت های صادرات و واردات کالا و حمل و نقل جاده ای می باشد.

تلفن تماس جهت سفارش    09121084013       واتساپ      09353957955

مدیریت شرکت آقای قلی زاده

جعبه سازی از نظر صنایع تولید لوازم بسته بندی فقط یک بخش یا واحد تولیدی باشد، بلکه از نظر کارشناسان این صنعت، جعبه سازی می تواند تمامی فرایند های بسته بندی کالا ها را شامل شود، به این معنا که برای ساخت و تولید جعبه یا لوازم بسته بندی کالا حتما لازم نیست که شما یک بخش جدا برای تولید جعبه فراهم کنید، بلکه با رمراجعه به تولید کنندگان جعبه ها طبق اصول جعبه سازی می توانید نیاز بسته بندی کالاهای خود را برطرف کنید.

امروزه شرکت ها و کارخانجات صنعتی از جمله پیچ و مهره، برای بسته بندی تمامی ابزارها و محصولات شان از جعبه صنعتی در ابعاد کوچک و بزرگ استفاده می کنند. حال این سوال پیش می آید که جعبه صنعتی چیست؟

جعبه های صنعتی در انبار های مکانیزه و غیر مکانیزه و مصارف صنعتی و غیر صنعتی و کارخانجات مواد غذایی مورد استفاده قرار گرفته و مصرف کننده عمده این جعبه های صنعتی، شرکت های بزرگ خودرو سازی هستند. جعبه های صنعتی در حمل و نقل های مکرر در فعالیت های صنعتی و غیر صنعتی بسیار مقاوم می باشد و در دو نوع درب دار و بدون درب ساخت و تولید می شود که در دو حالت به راحتی بر روی یکدیگر قرار می گیرند. طراحی این جعبه های صنعتی به گونه ای است که می توان سایز های متفاوت با وزن های متفاوت را روی یکدیگر قرار داد. این جعبه ها در انواع و اقسام متفاوت تولید شده و از نظر طول و میزان حجم جای گیری ابزارها دسته بندی می شوند. همچنین این جعبه ها در برابر نور آفتاب بسیار مقاوم می باشند و در مدت زمان های طولانی دچار رنگ پریدگی وبریدگی سطحی و عمقی نمی شوند. این جعبه ها به خاطر ساختار ویژه ای که دارند، برای قفسه بندی انواع محصولات مواد غذایی در انبارها بسیار مناسب می باشند.

از دیگر عوامل استفاده از این جعبه ها، قیمت مقرون به صرفه این جعبه ها ‌و هم چنین انواع گوناگون آن که که برای کالا های بزرگ کارایی دارد، می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image